IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - На кој политичар најмногу му верувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

На кој политичар најмногу му верувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
Автор
Порака
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 22:26
tokmu taka ... ovoj gi dobivase direktno od sofija ..... ili nivnata ambasada vo skopje .. kojznae ... mozebi i so galab pismonosec ... togas nemase mobilni ... dodeka ne go prodade telekomot .... medju drugoto ....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 22:31
aaaaaa?

ptica na zica znacit


SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
lpartik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 402
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lpartik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 22:33
Ти како да ги знаеш само неговите негативности...да не си го преспал времето на СДСМ? А за нив има многу што да се каже, ама како да не ти достига простор...оти во последниот мандат имаше баеги комедии од типот - БАЧИЛО, ГРАДЕЖНА МАФИЈА, веројатно се сеќаваш на нотарите...или страдаш од амнезија од локален карактер.
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 01:22
Originally posted by lpartik lpartik напиша:

Moira,Кога станува збор за Груевски-тој е технократ, не е вистински демагог. Демагогот е Црвенковски Бранко...Љубчо беше харизматичен. Кога Груевско би поседувал по малку од овие двајца- ќе му нема равен.



Се согласувам со тебе...Политичар со поголема харизма од Љупчо Георгиевски не се појавил во Македонија, исто какошто и поголем демагог и манипулатор од Бранко Црвенковски нема!

Сега знам дека сите ке ме нападнете во однос на харизматичноста на Георгиевски, која се загуби некаде помеѓу вистините кои имаше храброст да ги соопшти, мокта да поведе маса и некои чудни и нејасни, барем сега за сега, соображенија.


Кон врв
Паланчански Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Локација: Dubrovnik
Статус: Офлајн
Поени: 1655
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Паланчански Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 05:24
Груевски е неприкосновен.
Не знаев што е среќа, додека не се оженив. Но сега веќе е доцна.
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 09:53
Apsolutno se soglasuvam deka Gruevski ja nema harizmata na gorespomenatata gospoda B.C. i Lj.G.
Megutoa mene mnogu poveke me raduva toa sto zad Gruevski stojat delata a ne praznite muabeti i duelte na MTV na koi tolku im se raduvavme, dodeka dvajcata si gi polnea a edniot seuste polni djebovite so nasi pari.
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 15:26
Ednas eden(a) pisa ovde na forumot.

Gruevski nema "faca" da bide premier.
Mozes li da zamislis kakov kriterium imaat nekoj luge koga odat da glasat.
Seuste ima luge koi mu se vosh*tuvat na Branko zatoa sto e sarmantet i znae da manipulira so zborovite, a toa sto zad negovite dolgi govori nestoi nikakvo delo nema vrska.

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 15:32
E pa bas toa sakav da go potenciram: se zalazuvaat so prazni zborovi i kako sto veli edna stara izreka, OD DRVOTO NE MOZAT SUMATA DA JA VIDAT!..
A za sarmot na branko nejkam da komentiram, toa e mnogu diskutabilno prasanje i predmet na licen vkus!..
A i sto ke mi e i da e sarmanten, pa nema da go biram za maz!.. 
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 15:34
gvujo ima faca za premier

dosega biravme prema faca i se facosavme

sega kje birame prema gruenje- koj politicar ima najgolemo gruenje toj kje bide premier

a uslov e da nemoze da kaze R
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 15:36
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Ednas eden(a) pisa ovde na forumot.

Gruevski nema "faca" da bide premier.
Mozes li da zamislis kakov kriterium imaat nekoj luge koga odat da glasat.
Seuste ima luge koi mu se vosh*tuvat na Branko zatoa sto e sarmantet i znae da manipulira so zborovite, a toa sto zad negovite dolgi govori nestoi nikakvo delo nema vrska.




...како можеш да кажеш дека чоколадото со лешници Е ШАРМАНТНО и уште елоквентно... !!!

...ме изнасмеа...хахахахаххах....поздрав





Изменето од moira - 20.Мај.2008 во 15:36
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 15:39
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Ednas eden(a) pisa ovde na forumot.

Gruevski nema "faca" da bide premier.
Mozes li da zamislis kakov kriterium imaat nekoj luge koga odat da glasat.
Seuste ima luge koi mu se vosh*tuvat na Branko zatoa sto e sarmantet i znae da manipulira so zborovite, a toa sto zad negovite dolgi govori nestoi nikakvo delo nema vrska.




...како можеш да кажеш дека чоколадото со лешници Е ШАРМАНТНО... !!!

...ме изнасмеа...хахахахаххах....поздрав






Ne sakav da kazam deka licno na mene mi e sarmanten ( nedaj boze ), tuku ova e od muabeti sto sum slusal a i sto sum gledal reakcii na zeni i devojki kako go guskat , duri solzi im tecat od radost.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 16:43
нема таков
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2008 во 11:02
 
 
   На  Никола Груевски....на Антонио Милошовски...
   на Влатко Ѓорчев................голема%20насмевка
Кон врв
Urednik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 104
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Urednik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2008 во 17:59
Zar mozje na politichar da se veruva?
,,НЕОПХОДНА ЖЕТВА,,
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.