IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - После разделба...пријатели?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

После разделба...пријатели?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 42>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 10:39
a be mikus ljubovta ja snemala a devojkata e ok coek , gospo grev ke mi pisi ako ne ziveam so nea , ne sum dotolku kopile , ako bila gnasna togas ne i se praj muabet
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
aktivna Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aktivna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 11:35
Originally posted by mikus mikus напиша:

sto kje vi prijateli posle razdelba
toa sto se zasakavte znaci deka nemozevte da bidete samo prijateli
pa mislite deka posle toa moze?


jas se soglasuvam so tebe.
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 02:34
moze,moze....jas so site si ostanav vo ok odnosi...
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 02:19
Moze zsto da ne toa znaci i deka vo vrskata postoelo pocituvanje!
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 14:29
Dokolku imalo cuvstva vo tekot na vrskata tesko e da se bide ramnodusen potoa. Razni posledici bi mozele da gi pomesaat smetkite: privlecnost, razocaranost, sozaluvanje...
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2006 во 11:54
90 % od bivsh*te devojki mi se prijatelki
da ne beshe edna od niv vo sabotata so mene ke napravev belje itoa golema
mnogu ja cenam, zs nekogash e dovolen i muabet samo so nekoj shto ti bil blizok i malce da se stavish na red.
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 11:25
 90% ti se mnogu be Kokolo!!!!!
 
Licno, ic ne mi treba bivsiot decko da mi bide drugar. Stom se raskinale, na toa i neka ostane...
 
Drugari imam onolku kolku sto mi treba, a bivsite se samo bivsi (od nekoe minato svrsena vreme) i so niv neka ima edno zdravo i muabet, no i ne nesto poveke...
Veni Vidi Vici
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 22:38
Originally posted by Antiqua Antiqua напиша:

 90% ti se mnogu be Kokolo!!!!!
 
Licno, ic ne mi treba bivsiot decko da mi bide drugar. Stom se raskinale, na toa i neka ostane...
 
Drugari imam onolku kolku sto mi treba, a bivsite se samo bivsi (od nekoe minato svrsena vreme) i so niv neka ima edno zdravo i muabet, no i ne nesto poveke...
pa vidi vaka toa 90 % mi se pred nos skoro vo sekoe vreme, koga i da izlezam bilo denje bilo noke. a i nemozam taka lesno da se pravam deka ne gi gledam i da go dignam nosot koga ke pominet pokraj mene. a toa shto nekoi mi ostanaa bliski pak, ne mi dava za pravo da se vratam nazad kaj niv. ali jebiga nekogash i sovet znaat da podelat so mene. toa najveke go cenam kaj poveketo od niv.
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
elfi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elfi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2006 во 18:53
prijatelstvo posle vrska e recisi nevozmozno...barem jas mislam deka takvo nesto ne bi opstanalo. koga edniot od partnerite raskinuva i nudi prijatelstvo, vsusnost nudi uteha za drugiot, a drugiot najcesto vo toa gleda sansa povtorno da go ulovi...duri i se soglasat partnerite na takvo nesto toa ne uspeva, i koga ke se smirat i dvete strani (ke ja izgubat navikata eden na drug) ke paga samo edno zdravo ili nisto...
srekata ni go prodava ona sto misleme deka ni go dava...
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2006 во 19:10
se soglasuvam so elfi
......
Кон врв
Kroki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kroki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2006 во 01:35
Originally posted by elfi elfi напиша:

prijatelstvo posle vrska e recisi nevozmozno...barem jas mislam deka takvo nesto ne bi opstanalo. koga edniot od partnerite raskinuva i nudi prijatelstvo, vsusnost nudi uteha za drugiot, a drugiot najcesto vo toa gleda sansa povtorno da go ulovi...duri i se soglasat partnerite na takvo nesto toa ne uspeva, i koga ke se smirat i dvete strani (ke ja izgubat navikata eden na drug) ke paga samo edno zdravo ili nisto...


Mozhebi do polovina na tekstot se soglasuvam so tebe, no mislam deka sepak, mozhe da postoi prijatelstvo, iako toa kako shto i samiot zbor kazhuva, kje bide samo prijatelstvo................ A za bliski momenti i lugje, postoi zborot drugarstvo, taka shto, drugarstvo posle vrska ima mnogu mnogu mali shansi da postoi, a prijatelstvo mozhe itekako.................. Pozdrav..........
"Quod me nutrit, me destruit!" - Latin quote
Кон врв
elfi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elfi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2006 во 16:42
sepak, ova bese samo moe mislenje i ne mora da sum vo pravo...za ova prijatelstvo / drugarstvo postoi razgranicuvanje, se soglasuvam, no za drugarstvo pogotovo ne sakam ni da komentiam zasto mislam, a donekade i od iskustvo zboram deka megu dvajca bivsi partneri drugarstvo ne moze da ima, prijatelstvo mozebi retko, no kolku jas licno veruvam deka uspeva se izjasniv vo minatiot post  thanks anyway
srekata ni go prodava ona sto misleme deka ni go dava...
Кон врв
^^*Slatki4ka*^^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ^^*Slatki4ka*^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2006 во 17:02
mislam deka so licnosta so koja si bil vo vrska ne mozes da bides drugar kolko i da se trudis da go pravis toa!mozebi nema da go ima onoj ogan koj porano gorel no sekako ke ostanat da tleat zarcinja!zatoa drugarstvoto ne e mozno megu tie licnosti dodeka sosema ne go zaboravis tvojot eks partner i se dodeka ne izbledneat spomenite poradi koi ne moze da uspee ona drugarstvo
SIMPLE I'M THE BEST
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2006 во 08:29
Sekogas so devojkite so koi sum raskinal i sum nasol razbiranje ili tie nasle razbiranje kaj mene za takviot poteg ostanuvam prijatel...bidejki sekoja vrska sto sum ja imal pocivala vrz prijatelstvo i imala mnogu momenti ispolneti so razni intimni raboti koi i ponatamu ne povrzuvaat ....ne sum ostanal prijatel samo so onie koi me izneverile...sto smetam deka e sosema normalnoStar
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.