IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - PLS HELLP ME !!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

PLS HELLP ME !!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
Автор
Порака Обратен редослед
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 11:59
Originally posted by ShmIzLi4kA ShmIzLi4kA напиша:

pa ke se obidam prvo so nego da razgovaram i da pratam drugi da go razubedat i sl. toj ne mi rece mene ke go stavam ! samo premnogu e nervozen sto go ostaviv koga me saka i deka si najdov drug i jas moram da bidam samo so nego i da pravam kako sto toj ke mi kaze samo da ne go pusti klipot SE DODEKA NE ME OTSKAKA ! lele neznam ali nema vo nikoj slucaj da dozvolam da go stori toa...
nikogas nema da te "otsaka"...zatoa sto nikogas ne te ni zasakal...ova otsakuvanje znaci da te ima sekogas "luta rezerva"...da moze da se pokaze pred "seloto" kakov shmeker e...te ima...moze se da ti pravi(zasto sekogas ke te ima u shaka so ucenata(klipot)...da igra so tebe i sistematski da te unisti...a ako ne daj Boze mu tekne...i ke te pusti da dilash i opijati....zatoa,moj sovet...razgovaraj so tvoite,bez razlika kako ke te karat za greskata....ama veruvaj,se ke storat tebe pak srekna da te vidat...ke go pritegnat,kako samo roditel za sve chedo znae,ke podbere opas...i nikogas nema da mu tekne da te spomne a ne da te ucenuva....
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 11:31
Steta sto si go dozvolila da dojdi do ova , no prijavigo vo MVR za zakani i neka se izbrishi klipot so pomos na milicja , toa sto toj go pravi ne e dozvoleno i devojko pazi malce , biraj si gi kretenite vo zivotot!
Кон врв
rotting Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rotting Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 03:45
epa devojce ili devojko corba golemka si ko so mozam da vidam od tuka
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 03:40
znam
Кон врв
rotting Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rotting Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 03:30
dali i zasto mislis taka? cim go ima kaj nego te imam vo raka i kako ke sviri taka ke igras bidi sigurna vo toa masko sum znam do koj stepen moze da sme pokvareni ako sakame
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 03:28
pa ke se obidam prvo so nego da razgovaram i da pratam drugi da go razubedat i sl. toj ne mi rece mene ke go stavam ! samo premnogu e nervozen sto go ostaviv koga me saka i deka si najdov drug i jas moram da bidam samo so nego i da pravam kako sto toj ke mi kaze samo da ne go pusti klipot SE DODEKA NE ME OTSKAKA ! lele neznam ali nema vo nikoj slucaj da dozvolam da go stori toa...
Кон врв
rotting Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rotting Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 03:20
pa sto ne snimivte recitat nekoj nesto ljubovno da si kazete nego toa pa use i od zabava i "takvo" do kraj i dusa u raj nema, ali gluposta si ja napravila i edini izlaz ti e tvojte pa posle nesto drugo
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 03:18
Ne...Klipot go snimivme onaka od zabava nitu pomisluvavme togas deka bi mozelo da dojde do nesto vakvo
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 03:14
КОНЕЧНО ВИСТИНСКОТО ПРАШАЊЕ....
Кон врв
rotting Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rotting Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 03:12
ti vikas deka e mentalen a si idela so nego pa i ova nekako ne e jasno a ko so gledam ne si bas "mala" cim si snimila klip, edno ne mi jasno tolku ocajna bese za da go snimis?
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 03:09
i sto koga ke prijavam vo policija...jas mozam da mu dadam dokazi deka mi se zakanuva i sl. no eve na primer go pritvorat i slicno ko ke izleze ke me ubie ej mentalen e...ke ja napravam pogolema rabotava
Кон врв
rotting Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rotting Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 03:02
mislam deka nemoze da se trgne, ali ipak zemi podobro informiraj se. a so toa sto si pratila poraka deka go sakas i mu siminjas zvezdi nisto masko e ako resil da go objavi klipot ke go ako ne e objaven do sega i uvek ke te drzi u raka zaradi toa, najdobro nesto e ako te zamara, ti dosaga na policija prijavi poso ko so procitav tvoite ne znaele za vrskata
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 02:59
iskreno neznam kaj mi bil pametot...nikogas ne mislev deka bi mozelo da dojde do vaka...Kako sto rekov klipot mi bese zakana samo ako si fatam decko od gradot kaj sto zivee toj (sto nema sansi toa da bide) ama nikogas ne pomisliv deka bi mozelo do vaka da dojde...dzabe e i da se kaam i se koga veke toa e napraveno..moram da krenam glava i da go resam problemov...momentalno u pisav poraka deka seuste go sakam samo sto svativ deka nasata vrska veke nema sansi i se obidev da svrtam nova strana vo zivotot...ali prekasno e zatoa sto jas veke 1 mesec si ja krevam cenata i go ponizuvam fakticki...neznam kako ke bide se molam na gospod se da se resi vo najkratok rok...btw dali e nekoj informiran dali moze nekoj klip da se izbrise od youtube da se prati nekoja zalba ili sl. ?
Кон врв
rotting Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rotting Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 02:54
a mlada damo zasto si se nafatila na toa koa znaes deka sekogas moze da otide protiv tebe i da e zloupotrebeno ili ne razmisli?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.