IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Флерт/Секс со колегите/колешките?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Флерт/Секс со колегите/колешките?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5556575859 102>
Автор
Порака
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 09:39

Originally posted by mimi24 mimi24 напиша:

Vo zmiganjeto so ocite pred ogledalo

ne    ne    pred ogledalo ne se zmiga, ednostavno da se podnamesti choek,  da vidi da ne mun se rasturila shminkata..... 

A zmiganje pred ogledalo, nema funkcija i znachenje...!!!!

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 09:50
Aaaaa, pogresno te sfativ izvini. Jas si mislev deka pred ogledalo vezbas
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 09:53

a shto si ti...... si kaza shto si misleshe......

Za zal ne vezbam pred ogledalo imam mnogu golema trema.....

Vako vo zivo mi e pospontano..... a onaka pred ogledalo mozesh da gi razviesh i narcisoidnite predispozicii,   a toa ne e bash dobra rabota!!!!

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 09:55
bas ste ludi ........stom e flert ne prerasnuva vo sex, pa makar i pred ogledalo.......samo podnamesuvanje....
tuka nekade....
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 10:01
Uuuuuu uste da premine na vezbanje na seks pred ogledalo. Boze sacuvaj
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 10:15

a mimi toa e previse....ja nadminuva i temava i diskusijava..

sakam da go prasam deko....dali koga pie kafe so koleskite kon nekoja ima posebni pogledi...mu zatreperuva srcenceto koga ke ja vidi ...cue po telefon, saka pocesto da kontaktira (delovno...)  so nea...

tuka nekade....
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 10:30
Originally posted by v i v i v i v i напиша:

a mimi toa e previse....ja nadminuva i temava i diskusijava..

sakam da go prasam deko....dali koga pie kafe so koleskite kon nekoja ima posebni pogledi...mu zatreperuva srcenceto koga ke ja vidi ...cue po telefon, saka pocesto da kontaktira (delovno...)  so nea...

Mnogu interesno prashanje....

Kje bidam iskren  DA,  i ne samo shto mislam tuku sum i ubeden deka istoto e i kaj nejze......

Osobeno e do izraz koga za vikend ili praznik kje se iznenadime eden so drug so nekoja SMS kade posle toa trgnuva lavina od poraki i nikogash ne se zavrshuva na edna poraka

Da

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 10:37
a deko deko........barem za vikend da pauzirete...pa imas zena....ne te primetuva...
tuka nekade....
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 10:43
Pa se razbira deka pred nejze ne se sluchuva toa........malku nastrana ......
Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 10:46
aaa tuka preteruvas.....a zamisli i zena ti taka da ti pravi zad grb....
tuka nekade....
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 10:50

a od kade da znam deka ne pravi.... i plus toa sekoj flert e pozadi grb... zarem smetash deka treba javno da kazam deka Flertam.....

Znam deka i soprugata moja si flerta, i toa e ubavo zoshto samo taka me podgreva ushte povekje da bidam shto e mozno povnimatelen i sentimentalen prema nejze....

Ne mozat nekoi raboti da se sokrijat, osobeno ne koga stanuva zbor da se vidime vo kupche ona so nejzinite kolegi i koleshki od edna strana i jas od druga strana....pogledire se tie shto si kazuvaat i znam i so kogo flerta.... no toa e toa...tuka moze da ima samo zatskriena moja ljubomora no i golem podstrek za mene da ja osvojuvam sekogash i sekogash.....

No vo nikoj sluchaj toa ne e prichina i za moeto flertuvanje......

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 11:09
eee tuka te cekav kaj zatskrienata ljubomora.....dali ja dozivuvas kako crvena linija do kade mozes da odis so flertot...
tuka nekade....
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 11:12

Originally posted by v i v i v i v i напиша:

eee tuka te cekav kaj zatskrienata ljubomora.....dali ja dozivuvas kako crvena linija do kade mozes da odis so flertot...

Kje bidam iskren

Ja dozivuvam crvenata linija i taa o onaa shto sekogash me udira po usta i pamet koga sakam neshto plus....ne velam deka ne mi e predizvik da ja preminam i ne velam deka ne sum ja preminal....no vodam smetka za toa koga ja pominuvam ja pominuvam mnogu svesno i toa obostrano...(mislam na mene i na partnerot so koj ja pominuvam crvenata linija).....

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2005 во 11:14
....sto zboris be....ja pominuvas....a da te cue zenati....a ....(uste edno gjubre denes....)
tuka nekade....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5556575859 102>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.