IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Извини
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Извини

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
Автор
Порака
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2005 во 01:23
fala duhce,se gledat koj me postovat na forumov
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2005 во 11:35
Респект кон секој и секого без исклучоци  и нормално секогаш весељееееееееееееееее
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 15:36

Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

е ова дефинитвно заслужува аплауз


 

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Sindi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Септември.2005
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sindi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 16:57
Sekogas koga znam deka e potrebno da se izvinam za nesto go kazuvam toa bez dvoumenje no zatoa za vozvrat baram koga nekoj ke mi zgresi da go napravi istoto.
Sindi
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 19:07
кога ќе дојде прочка...здравје....
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 22:46
море ни на прочка, оти тогаш секгаш се потпалувам кога рипам над огин да си ибам, и морам да идам дома да мењам облека, па успат се нешто ќе испадне и забораам да кажам извини де
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2005 во 17:20
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

е ова дефинитвно заслужува аплауз


 

 e ne mozam vise se otkazuvammmmmmm

еееееееее зашо бе, да не те заболеа рачињата????

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2005 во 00:58

да бе, и затоа сега ангажира цела армија а?????????

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2005 во 21:49
хехехехеее, море штракало што си тииииии
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2005 во 22:46
хаххаххаахааааа... како бре не знаеш што е штракало????  она што штрака нонстоп на тастатура
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2005 во 09:17
pa vaka.....jas zborot Izvini sekojdnevno go koristam u razni situacii...primer:"Izvinete ve molam....."itn...
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2005 во 15:04
ko pisev replika na ovaa tema pojke pisev za gordost ama ne e vazno,sega ke se popram.pa neli site sme nesovrseni i normalno e da zgresime i toa od posle da go sfatime.pa vo toj slucaj jas licno vikam izvini,nekogas duri go vikam toj zbor samo za da odrzam balans megju ljugjevo.mnogupati sum se sudril so nekogo za nekoja rabota za koja sum siguren deka e kako so vikam jas ama vo interes na ponatamosniot tek na nastanite se izvinuvam jas mesto toj\taa od drugata strana(lele vekje ko svetec se naprajv)
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2005 во 17:38
Originally posted by Carnation Carnation напиша:

ko pisev replika na ovaa tema pojke pisev za gordost ama ne e vazno,sega ke se popram.pa neli site sme nesovrseni i normalno e da zgresime i toa od posle da go sfatime.pa vo toj slucaj jas licno vikam izvini,nekogas duri go vikam toj zbor samo za da odrzam balans megju ljugjevo.mnogupati sum se sudril so nekogo za nekoja rabota za koja sum siguren deka e kako so vikam jas ama vo interes na ponatamosniot tek na nastanite se izvinuvam jas mesto toj\taa od drugata strana(lele vekje ko svetec se naprajv)

Epa togas mislam deka e redno da mi se izvinis za site onie casovi koi me lisese od pristapot do kompjuterot za da stanes moderator i da mi se zablagodaris sto ti dopustiv se nadevam sea kje bides posrekjen a i jas ke mozam da si prodolzam na forumov Cestito CRNTION ajde ti se ispolni zelbata da stanes moderator pred mene BRAVO Tie
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2005 во 17:13
Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

Originally posted by Carnation Carnation напиша:

ko pisev replika na ovaa tema pojke pisev za gordost ama ne e vazno,sega ke se popram.pa neli site sme nesovrseni i normalno e da zgresime i toa od posle da go sfatime.pa vo toj slucaj jas licno vikam izvini,nekogas duri go vikam toj zbor samo za da odrzam balans megju ljugjevo.mnogupati sum se sudril so nekogo za nekoja rabota za koja sum siguren deka e kako so vikam jas ama vo interes na ponatamosniot tek na nastanite se izvinuvam jas mesto toj\taa od drugata strana(lele vekje ko svetec se naprajv)

Epa togas mislam deka e redno da mi se izvinis za site onie casovi koi me lisese od pristapot do kompjuterot za da stanes moderator i da mi se zablagodaris sto ti dopustiv se nadevam sea kje bides posrekjen a i jas ke mozam da si prodolzam na forumov Cestito CRNTION ajde ti se ispolni zelbata da stanes moderator pred mene BRAVO Tie

vekje ti se izviniv licno a sega i oficijalno na forumov:IZVINI PHARAOH ZA SETO ONA STO GO IMAM NAPRAENO VO ZIVOTOV A TI NE SI SAKAL DA BIDIT TAKA


Изменето од Carnation
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.